Obsługa rozmów kanał WhatsApp

whatsapp bespokechat

Użytkownicy żyjący w ciągłym ruchu, konsumujący internet tylko lub w większości mobilnie (głównie najmłodsze pokolenia) bardzo cenią sobie komunikację asynchroniczną pozwalającą im trzymać całą rozmowę w jednym miejscu i móc powrócić do niej w każdej chwili. Ten warunek znakomicie spełnia komunikacja komunikatorów takich jak popularny w Polsce WhatsApp, który jest również kanałem obsługiwanym przez zespół konsultantów .BespokeChat.

WhatsApp zapis rozmowy
Zapis przykładowej rozmowy pomiędzy Klientem a kontem WhatsApp firmy .BespokeChat

Konto WhatsApp Business połączone jednym z Państwa numerów pozwala Klientom na komunikację z marką z wykorzystaniem WhatsApp, a wszystkie rozmowy trafiać będą do konsultantów .BespokeChat, którzy niezwłocznie będą udzielać odpowiedzi – w sposób analogiczny jak ma to miejsce przy rozmowach prowadzonych przez LiveChat na stronie internetowej.

whatsapp on mobile
unsplash.com

Rozmowa nawiązana przez WhatsApp zawsze powiązana jest z numerem telefonu rozmówcy. Rozmowy nawiązywane tym kanałem komunikacji są więc zawsze bogatym źródłem informacji o numerach telefonów, a kontakt zwrotny z Państwa strony możliwy jest zawsze także telefonicznie.

rozmowy podejmujemy z prędkością błyskawicy do kilkunastu sekund – Klient nie czeka na odpowiedź konsultanta, tylko prowadzi rozmowę w czasie rzeczywistym.

 

Integracja kanału WhatsApp z konsultantami .BespokeChat jest banalnie prosta – wystarczające będzie zeskanowanie przygotowanego kodu QR za pośrednictwem Państwa aplikacji WhatsApp Business.