Obsługa rozmów kanał WhatsApp

whatsapp bespokechat

Użytkownicy żyjący w ciągłym ruchu, konsumujący internet tylko lub w większości mobilnie (głównie najmłodsze pokolenia) bardzo cenią sobie komunikację asynchroniczną pozwalającą im trzymać całą rozmowę w jednym miejscu i móc powrócić do niej w każdej chwili. Ten warunek znakomicie spełnia komunikacja przez popularny w Polsce komunikator WhatsApp, który jest również kanałem obsługiwanym przez zespół konsultantów .BespokeChat.

WhatsApp zapis rozmowy
Zapis przykładowej rozmowy pomiędzy Klientem a zespołem .BespokeChat

Konto WhatsApp Business połączone jednym z Państwa numerów pozwala Klientom na komunikację z marką z wykorzystaniem tego komunikatora, a wszystkie rozmowy trafiać będą do konsultantów .BespokeChat, którzy niezwłocznie będą udzielać odpowiedzi – w sposób analogiczny jak ma to miejsce przy rozmowach prowadzonych przez LiveChat na stronie internetowej.

Wiadomości, które użytkownik wymieni z firmą zostaną w jego aplikacji – będzie mógł powrócić do rozmowy w dowolnym momencie i ją kontynuować. 

whatsapp on mobile
unsplash.com

Rozmowa nawiązana przez ten kanał zawsze powiązana jest z numerem telefonu rozmówcy. Rozmowy nawiązywane tym kanałem komunikacji są więc zawsze bogatym źródłem informacji o numerach telefonów, a kontakt zwrotny z Państwa strony możliwy jest zawsze także telefonicznie. Dodatkowo podczas rozmowy zespół .BespokeChat może zestawiać połączenia telefoniczne dla Państwa dzięki usłudze Phone Transfer

rozmowy podejmujemy z prędkością błyskawicy do kilkunastu sekund – Klient nie czeka na odpowiedź konsultanta, tylko prowadzi rozmowę w czasie rzeczywistym.

Integracja kanału WhatsApp z konsultantami .BespokeChat jest banalnie prosta – wystarczające będzie zeskanowanie przygotowanego kodu QR za pośrednictwem Państwa aplikacji WhatsApp Business.