Nasz czat w praktyce

.BespokeChat to zespół profesjonalistów, zapewniających najwyższej jakości obsługę klienta i sprzedaż w kanałach tekstowych. Zastanawiasz się, jak w praktyce będzie wyglądać wdrożenie czatu na Twojej stronie?

Oto pięć kroków, które podejmiemy podczas naszej współpracy. Dzięki nim upewnisz się, że wybrałeś najlepszy zespół konsultantów do obsługi Twojego biznesu. Klienci natomiast będą mogli w mgnieniu oka skontaktować się z Twoją firmą, klikając w ikonkę czatu na stronie, Messengera, WhatsAppa czy Apple Business Chat – tak, jak im wygodnie.
foto-hero

1. Wdrożenie techniczne

O nic nie musisz się martwić – jesteśmy oficjalnym partnerem Live Chat w Polsce i pracujemy właśnie na tym, renomowanym narzędziu. Za całość wdrożenia odpowiedzialni są nasi specjaliści, a jedyne, o co prosimy, to wstawienie skryptu na stronę www.

Wszystkimi innymi elementami, takimi, jak na przykład: konfiguracja wizualna, umiejscowienie okna czatu na stronie, czy treści poszczególnych komunikatów, zajmiemy się za Ciebie. Dzięki bezpośrednim relacjom z dostawcą, jesteśmy w stanie natychmiast rozwiązać wszystkie potencjalne problemy techniczne. Pozostajemy na bieżąco z najnowszymi trendami komunikacji w sieci, a innowacyjność to nasze drugie imię.

2. Ustalenie sposobu pracy konsultantów, zakresu wiedzy i roli czata

Przed podjęciem współpracy poznamy Twoje cele biznesowe i przedstawimy plan ich realizacji. Ważne, by były one klarowne, wymierne i realne. Podczas procesu wdrożeniowego zadbamy o to, by czat spełniał założoną przez Ciebie funkcję – na przykład wirtualnej recepcji, pomocy technicznej czy generatora leadów.

Wspólnie określimy czas naszej dostępności, zakres wiedzy na temat Twojego biznesu i ścieżkę przepływu informacji na wypadek, gdybyśmy musieli przekierować klienta bezpośrednio do Twoich pracowników. Możemy ustalić na przykład czas odpowiedzi mailowej z ich strony lub zestawienie natychmiastowego połączenia telefonicznego – wszystko zależy od Ciebie!

3. Szkolenie zespołu i nadzór nad jakością

Pracujemy z blisko czterdziestoma partnerami z branży motoryzacyjnej, nieruchomości i e-commerce. Dzięki temu nasi konsultanci posiadają szeroką wiedzę branżową i potrafią samodzielnie odpowiedzieć na 80% powtarzających się pytań. Jednocześnie niezbędne jest dla nas szczegółowe poznanie biznesu każdego partnera indywidualnie. W tym celu na początku przeanalizujemy Twoją stronę oczami klienta. Następnie na bazie obserwacji oraz naszej eksperckiej wiedzy i doświadczenia, przygotowujemy szeroką listę pytań o to, jak działa Twoja firma.

Znajdą się w niej wszystkie szczegóły niezbędne do naszej sprawnej pracy – tak, byś później nie musiał się już o nic martwić. Ustalimy między innymi, o jakie dane poprosić klienta, aby stworzyć dla Ciebie szansę sprzedażową o możliwie najwyższym prawdopodobieństwie sukcesu. Po zebraniu wszystkich informacji przeszkolimy nasz zespół, a następnie rozpoczniemy obsługę Twoich klientów w wyznaczonym dniu o 8:00. Do tego czasu za całe wdrożenie techniczne i merytoryczne, nie zapłacisz ani złotówki.

4. Bieżące raportowanie i aktualizacja informacji

Na bieżąco dokumentujemy swoją pracę i przesyłamy do wglądu podsumowania czatów w ustalonej formie. Zazwyczaj jest to zestawienie danych klientów, którzy poprosili o kontakt w konkretnej sprawie – na przykład są zainteresowani Twoją ofertą. Dostęp do gorących leadów sprzedażowych uzyskasz więc od nas na bieżąco, podobnie, jak do wszystkich innych statystyk, które przekażemy Ci w specjalnie zbudowanym przez nas, funkcjonalnym systemie.

5. Udostępnienie panelu statystyk online

Zapewniamy maksymalną transparentność naszych działań. Stworzyliśmy procedury i narzędzia, dzięki którym nasi partnerzy mogą nadzorować pracę naszych konsultantów równie skutecznie, co własnych pracowników. Pierwszego dnia po wdrożeniu uzyskasz od nas dostęp do dedykowanego panelu .BespokeChat, w którym w każdej chwili podejrzysz liczbę, czas i treść odbytych przez nas rozmów. Prześledzisz dzięki niemu ich rozkład godzinowy, typy zgłoszeń czy oceny pozostawione przez klientów. Wszystko to pozwoli skutecznie egzekwować Twój cel biznesowy.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, partnerzy kontaktują się z nami tylko wtedy, gdy mają do przekazania sugestie lub informacje o bieżących promocjach i działaniach komunikacyjnych. Cała obsługa klienta na czacie nie wymaga Twojego zaangażowania, a jej efekty możesz analizować w dowolnym momencie.

Zobacz czat na swojej stronie!

Podaj adres domeny, aby sprawdzić,
jak będzie wyglądać rozmowa na Twoim www:

Podaj adres w formacie https://www.[nazwadomeny].pl


Newsletter .BespokeChat

OSIĄGAJ SWOJE CELE SPRZEDAŻOWE DZIĘKI SKUTECZNYM, INNOWACYJNYM I DOSTĘPNYM ROZWIĄZANIOM LIVECHAT