O nas

.Bespokechat to 25 osób z całej Polski. Od 7 lat wspieramy naszych partnerów biznesowych w obsłudze czatów online. Można powiedzieć, że pracowaliśmy zdalnie, zanim to było modne – skutecznie, innowacyjnie i ekspercko dostarczając leady sprzedażowe.

Poznaj najważniejsze osoby w naszej firmie!

paweł

Paweł Antkowiak

CEO

Cześć!

Tu Paweł, pomysłodawca i twórca .BespokeChat.

Kim jesteśmy? Dostarczamy profesjonalną obsługę czata dla 35 partnerów, z przeróżnych branż. Od 2015 roku przeprowadziliśmy już prawie milion rozmów. Tylko przez ostatnie sześć miesięcy nasi konsultanci wysłali blisko 500 tysięcy wiadomości, uderzając w klawiaturę 42 miliony razy.

Odpowiadam za marketing, planowanie strategiczne oraz rozwój i sprzedaż naszej oferty. Moja praca jest często niewidoczna dla klientów i konsultantów, co nie oznacza, że kiedyś się nie spotkamy. 😉

W wolnym czasie biegam, odkrywam kolejne kraje w ramach dalekich podróży i aktywnie śledzę działania SpaceX.
Cześć!

Z tej strony Mateusz. Na co dzień odpowiadam za kontakt z wszystkimi partnerami .BespokeChat, zarówno aktualnymi, jak i tymi potencjalnymi. Poza działaniami na styku sprzedaży i marketingu rozwijam strategiczne projekty, takie jak specjalistyczny portal “Stacja Marketing”, skierowany do branży motoryzacyjnej. Jeśli więc odpowiadasz za marketing lub obsługę klienta – najpewniej się przetniemy.

Prywatnie uwielbiam dobrą kawę oraz książki. Biegam i lubię odkrywać nowe aktywności, gdy tylko pozwoli na to czas i najmłodsza członkini rodziny.
mateusz

Mateusz Pośpieszny

COO

ilona

Ilona

Talent Manager

Czołem!

Tu Ilona. W naszej firmie odpowiadam między innymi za rekrutację i wdrożenia nowych pracowników. Jeśli więc zastanawiasz się nad aplikacją do nas, najprawdopodobniej wcześniej czy później pogadamy. 🙂 Dbam również o całą strategię personalną firmy oraz działania employer-brandingowe.

Ponieważ HR jest moją wielką pasją, wolne chwile poświęcam na rozwój w tym temacie i czytanie literatury branżowej. Moją największą miłością są jednak książki o tematyce fantastycznej, które nie tylko czytam, ale i kolekcjonuję.

Cześć!

Kuba z tej strony. W .BespokeChat odpowiadam za zespół naszych specjalistów oraz jakość. Lubuję się w wykresach i przekładaniu na liczby efektów pracy. Odpowiadam również za przepływ informacji między naszymi partnerami a zespołem.
Niezależnie czy decydujesz się z nami współpracować, czy chcesz współtworzyć nasz zespół – będziemy ze sobą w kontakcie 🙂

W wolnych chwilach rozwijam pasję fotografii, którą łączę z podróżami. Siedzący tryb życia rekompensuję, trenując bieganie oraz kolarstwo. W zimie zapalony snowboardzista.

DSC_0807-1-2 (Mały)

KUBA

SENIOR TEAM LEADER

kacper

Kacper

Junior IT Project Manager

Hej!

Jestem Kacper. Koordynuję zespół IT, wdrażanie zmian w narzędziach .BespokeChat i kontakt z LiveChat, którego jesteśmy oficjalnym partnerem. Dodatkowo zajmuję się rozwojem naszych aplikacji, które pozwalają nam uzyskiwać jeszcze wyższy poziom obsługi. Potencjalnie “e-spotkać” ze mną może się każdy pracownik, partner czy klient, który zgłasza swoje problemy lub potrzeby w działaniu naszych narzędzi czy aplikacji.

W wolnych chwilach oglądam dobre seriale, słucham muzyki i zajmuję się fotografią portretową.