Najczęściej zadawane pytania

1. Na czym polega Wasza usługa?

Zajmujemy się profesjonalną obsługą klienta przez jeden z najchętniej wybieranych dziś kanałów komunikacji – czat na żywo. Nasz zespół ekspertów zadba o profesjonalne wsparcie i zwiększenie sprzedaży na Twojej stronie internetowej, w social mediach i komunikatorach online.

2. Dlaczego dobrze obsługiwany czat na stronie jest tak istotny?

Dzisiejsi konsumenci są niecierpliwi. 82% z nich oczekuje odpowiedzi na swoje pytanie w mniej niż 10 minut, co w przypadku mailowej obsługi zapytań jest praktycznie niewykonalne. Sprawia to, że zarówno czat na własnej stronie www, jak i obsługa klienta w komunikatorach typu Messenger to dziś konieczność. Ważne, by robić to sprawnie – statystyki pokazują, że ponad połowa rozmówców opuszcza rozmowę, gdy nie otrzyma żadnej reakcji w ciągu pierwszej minuty. 42% rozmów odbywa się poza standardowymi godzinami pracy, a 22% – w weekendy.

3. Kto odpowiada na pytania klientów?

Czat jest obsługiwany przez nasze dedykowane zespoły specjalistów. Każdy z nich liczy od 5 do 8 osób, pozostających pod opieką trenera, dbającego o najwyższą jakość rozmów.

4. W jakich godzinach pracujecie?

Nasi konsultanci są dostępni codziennie, od 8:00 do 23:00. Dzięki temu obsłużymy Twoich klientów również poza standardowymi godzinami biznesowymi.

5. Skąd pewność, że jesteście gotowi merytorycznie?

Pozyskujemy specjalistyczną wiedzę o firmie i ofercie partnera podczas wdrożenia, jeszcze przed rozpoczęciem obsługi czata. W jego trakcie analizujemy kanały komunikacji partnera z punktu widzenia klientów, gromadząc dane dotyczące ich problemów i pojawiających się pytań. Ponadto na bieżąco wzbogacamy bazę wiedzy, uzupełniając ją o informacje na temat trwających promocji czy wydarzeń w firmie.

6. Co się dzieje, gdy nie znacie odpowiedzi na pytanie klienta?

Dzięki wdrożeniu i ciągłemu poszerzaniu bazy wiedzy jesteśmy w stanie odpowiedzieć na zdecydowaną większość pytań – praktyka pokazuje, iż są one często powielane. W pozostałych przypadkach przesyłamy zapytanie bezpośrednio do Ciebie przez nasz panel online. Dzięki temu w łatwy sposób możesz wyjaśnić trudniejsze kwestie lub skontaktować się z klientami, przedstawiając im gotową ofertę.

7. Czy pracownicy mojej firmy też mogą obsługiwać czaty?

Czaty obsługiwane są wyłącznie przez zespół .BespokeChat. Naszym założeniem jest maksymalne odciążenie pracowników Twojej firmy. Stawiamy na pełną transparentność pracy, udostępniając ciągły dostęp do statystyk i rozmów prowadzonych przez naszych konsultantów.

8. Jak dbacie o jakość rozmów?

Nad pracą każdego z zespołów czuwa trener, którego zadaniem jest m.in. sprawdzenie przeprowadzonych rozmów. Uwagi do każdej konwersacji są widoczne dla wszystkich konsultantów, dzięki czemu cały zespół stale poszerza swoją wiedzę. Dodatkowo trener prowadzi superwizję wybranych rozmów poprzez analizowanie ich na żywo i udzielanie wskazówek konsultantom.

9. Czy mam dostęp do zapisu czatów?

Tak. Z poziomu panelu .BespokeChat w każdej chwili możesz nie tylko sprawdzić zapis czatów, ale także dodać własne komentarze do zakończonych rozmów.

10. Jakie możliwości daje panel .BespokeChat?

Panel online daje możliwość wglądu we wszystkie z przeprowadzonych rozmów oraz nanoszenie komentarzy. Rozbudowane statystyki pozwalają na śledzenie liczby czatów, ich rozkładu godzinowego, filtrowania typów zgłoszeń czy też ocen pozostawionych przez klientów. Funkcjonalność ta umożliwia przede wszystkim kontrolę realizacji celu, jaki został wyznaczony przy rozpoczęciu współpracy.

11. Co to są raporty?

Raporty to leady sprzedażowe, czyli powiadomienia o pozyskaniu danych kontaktowych klienta. Wysyłane są po zakończeniu rozmowy, na e-mail bądź numer telefonu. Podgląd wszystkich raportów wraz z danymi klientów sprawdzisz po zalogowaniu do panelu online.

12. Co to jest phone transfer?

Phone transfer to świetny sposób na pozyskanie gorących leadów sprzedażowych. Polega na połączeniu przedstawiciela Twojej firmy z klientem, który wyraził chęć rozmowy telefonicznej. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

13. Ile kosztują Wasze usługi?

Dostosowujemy wycenę indywidualnie do potrzeb każdego z naszych partnerów – na przykład liczby spodziewanych rozmów. Nasz podstawowy cennik znajdziesz tutaj.

Newsletter .BespokeChat

OSIĄGAJ SWOJE CELE SPRZEDAŻOWE DZIĘKI SKUTECZNYM, INNOWACYJNYM I DOSTĘPNYM ROZWIĄZANIOM LIVECHAT