Obsługiwane kanały

Twoja strona www

Wejdziemy w dyskusję z klientem i skutecznie pozyskamy leady sprzedażowe. Zaproponujemy produkt, skontaktujemy się z tymi, którzy utknęli w koszyku i pomożemy zagubionym gościom, tworząc wirtualną recepcję. .BespokeChat to jedyny, oficjalny partner platformy LiveChat w Polsce. Dzięki temu szybko i sprawnie wdrożymy okienko chata na Twoim www i zajmiemy się wszystkimi kwestiami technicznymi.

Zobacz czat na swojej stronie!

Podaj adres domeny, aby sprawdzić,
jak będzie wyglądać rozmowa na Twoim www:

Podaj adres w formacie https://www.[nazwadomeny].pl


Facebook Messenger

Obsługujemy zapytania z Facebooka, dzięki integracji z najpopularniejszym komunikatorem tekstowym w Polsce. Messenger z roku na rok zyskuje użytkowników, a ci coraz częściej wchodzą w interakcję z marką. Najczęściej – poprzez czaty przychodzące z Facebooka. Rozmowy rozpoczynane są także przez Customer Chat Plugin, Linki m.me, pluginy Web, reklamy Facebook oraz w komunikatorze.

Podłączenie konta Facebook z zespołem .BespokeChat jest niezwykle proste – wystarczy potwierdzić prośbę o integrację LiveChat z Twoim fanpage. Dzięki temu możemy obsługiwać wiadomości prywatne analogicznie, jak na stronie www. Wykorzystanie pracy konsultantów pozwala wyróżnić się na tle innych fanpage’y, gdzie obsługa często odpowiada zbyt rzadko lub używa botów, nie będących w stanie empatycznie zrozumieć potrzeb klienta.

Co istotne, dzięki prowadzeniu konwersacji tym kanałem, rozmowy nigdy się nie kończą. Nawet, gdy klient zamknie Facebooka, dalej możemy wymieniać z nim wiadomości bezpośrednio w aplikacji.

WhatsApp

Połącz swój numer telefonu z kontem WhatsApp biznes i pozwól klientom na komunikację z Twoją marką. Wszystkie rozmowy trafią do konsultantów .BespokeChat, którzy niezwłocznie udzielą odpowiedzi. Podobnie, jak w przypadku Messengera, wiadomości zostają w aplikacji użytkownika – może więc wrócić do rozmowy w dowolnym momencie.

Rozmowa przez WhatsApp zawsze powiązana jest z numerem telefonu rozmówcy, co umożliwia kontakt telefoniczny z Twojej strony. Dodatkowo podczas rozmowy tekstowej zespół .BespokeChat może zestawić połączenia telefoniczne dzięki usłudze Phone Transfer.

Apple Business Chat

Dotrzyj do użytkowników Apple przez Apple Business Chat! W .BespokeChat pomożemy Ci dodać swój profil w Apple Business Register i skonfigurować dostęp do aplikacji, integrując LiveChat z kanałem Apple Business Chat.

Podobnie, jak w przypadku Messengera i WhatsAppa, wiadomości użytkowników Apple pozostają w ich telefonach i mogą oni wrócić do rozmowy w każdym momencie, na jednym ze swoich urządzeń synchronizowanych w ramach konta iCloud. To, co odróżnia ten kanał od pozostałych, to szyfrowanie wiadomości. Są one przesyłane bezpośrednio pomiędzy urządzeniem użytkownika a LiveChat, bez zapisu na serwerach Apple. Do czasu podania swoich danych, użytkownicy są więc dla obsługujących czat zupełnie anonimowi. 

Rozmowy w tym kanale rozpoczynają się przez aplikację Wiadomości po kliknięciu w specjalny link na stronie lub po wyszukaniu firmy w usługach takich, jak Apple Maps, wyszukiwanie Siri czy Spotlight. Wygląd aplikacji można konfigurować, dopasowując ją do standardów komunikacji marketingowej marki.

Newsletter .BespokeChat

OSIĄGAJ SWOJE CELE SPRZEDAŻOWE DZIĘKI SKUTECZNYM, INNOWACYJNYM I DOSTĘPNYM ROZWIĄZANIOM LIVECHAT