Usługi dodatkowe

Innowacyjność to nasze drugie imię. Do tekstowej obsługi czata przez konsultantów na bieżąco dodajemy rozwiązania techniczne, które pomagają jeszcze skuteczniej wspierać naszych partnerów. W zależności od rodzaju ich działalności, są one przydatne lub wręcz niezbędne w procesie sprzedaży i efektywnej komunikacji z klientem. Poznaj nasze usługi dodatkowe i wybierz odpowiednią dla Twojego biznesu.

Phone transfer

Wielu naszych partnerów ceni sobie możliwość natychmiastowego połączenia z klientem zainteresowanym ofertą lub zgłaszającym problem na czacie. W niektórych firmach częściej od innych zdarza się także, że rozmówcy sami proszą naszych konsultantów o kontakt telefoniczny. Aby zaspokoić te potrzeby, przygotowaliśmy dodatkową usługę bezpośredniego połączenia takiej osoby z przedstawicielem Twojej firmy, która poprzedzona jest odtworzeniem mu streszczenia rozmowy czat. Dokładny opis działania “phone transfer” prezentujemy w tym miejscu.

Wiadomości interaktywne

W obsługiwanych przez nas czatach oferujemy opcję wiadomości interaktywnych. Dzięki nim klienci otrzymają wizualizację Twojej oferty, gdy tylko wyrażą zainteresowanie produktem lub promocją. Taki wyróżnik pobudzi uwagę rozmówcy i zachęci do zaangażowania – choćby poprzez naciśnięcie odpowiedniego przycisku. Multimedia w okienku czatu to nadal mało powszechna, a niezwykle skuteczna forma komunikacji. Może posłużyć na przykład jako zaproszenie na dni otwarte czy prezentacja inwestycji.

Wiadomości interaktywne .BespokeChat, to:
o  obrazki (pojedyncze i w karuzeli);
o  guzik “call to action”, z aktywnym linkiem;
o  przycisk rozmowy telefonicznej na urządzeniu mobilnym.

Weryfikacja auta (wkrótce!)

Nasi konsultanci dbają o to, by w obsługiwanych czatach pojawiało się jak najwięcej konkretów. Dzięki nim szanujemy czas klientów i skutecznie przekazujemy partnerom leady sprzedażowe. W branży motoryzacyjnej zmiennych potrafi być wiele. Nawet w obrębie jednego modelu, auta różnią się na przykład rodzajem paliwa, skrzyni biegów, silnika. Na szczęście istnieje sposób, by obydwoje rozmówców wiedziało dokładnie, o jakim samochodzie mowa. W ramach usługi “weryfikacja auta”, nasz konsultant poprosi klienta o numer VIN. Po wpisaniu ciągu cyfr w okienko czata, system automatycznie pokaże dane pojazdu: markę, model, rocznik… Informacje te przyspieszą obsługę i pozwolą uniknąć nieporozumień, a także natychmiast zaproponować klientowi na przykład wycenę najlepiej dobranych części.

Integracja z Zapier

Działania naszych konsultantów mają maksymalizować Twoje zyski. Ułatw sobie pracę z uzyskanymi przez nas danymi, integrując je z jedną z ponad trzech tysięcy aplikacji w ramach renomowanego serwisu Zapier. Dzięki tej usłudze wszystkie nasze raporty z obsługi, jak również dane z panelu .BespokeChat przeniesiesz do najwygodniejszego dla Ciebie systemu CRM, helpdesk i wielu innych narzędzi.
Instrukcję techniczną integracji Zapier znajdziesz tutaj.

Tagowanie

Dla tych, którzy uwielbiają dogłębne analizy, przejrzystość ma kluczowe znaczenie. Funkcja tagowania pozwala na dodanie etykiet do wszystkich lub wybranych czatów, zwiększając możliwości analityczne po stronie partnera. Rozmowy mogą być grupowane ręcznie lub automatycznie, według wybranych kategorii.

Najczęściej określane tagi, to:
o  dane marketingowe UTM;
o  dane lokalizacja;
o  dane typ rozmowy;
o  dane status zapytania (rozwiązane/przekazane);
o  dane grupa produktowa.

Przydzielone tagi widoczne są w nagłówku rozmowy, na liście czatów oraz w statystykach.

Newsletter .BespokeChat

OSIĄGAJ SWOJE CELE SPRZEDAŻOWE DZIĘKI SKUTECZNYM, INNOWACYJNYM I DOSTĘPNYM ROZWIĄZANIOM LIVECHAT