Otrzymuj dane Klientów z raportów do jednej z ponad 1500 aplikacji!

Integracja Zapier dla .BespokeChat

Panel .BespokeChat daje szerokie możliwości integracji z zewnętrznymi systemami typu CRM/ helpdesk! Przekazywanie danych odbywa się poprzez www.zapier.com, który pozwala na proste wyklikanie scenariuszy przekazywania danych do setek zewnętrznych systemów!

zapier dostępne aplikacje

Raporty to wiadomości wysyłane przez Konsultantów .BespokeChat po rozmowach czat w których Klient pozostawił swoje dane. Raporty zawierać mogą np. dane kontaktowe potencjalnego Klienta (lead) czy też zgłoszenie, które przekazywane jest Państwu do dalszego kontaktu z Klientem drogą mailową / telefoniczną.  

Integracja pozwala na przesyłanie danych z których składa się taki raport do narzędzia Zapier, gdzie w prosty i elastyczny sposób mogą Państwo ustalić przekazywanie dalej wybranych danych do wybranego systemu CRM / helpdesk. Opracowanie połączenia pomiędzy systemami odbywa się poprzez tak zwane Zap’y, które są bardzo proste do przygotowania. Można na przykład ustawić wysyłanie danych jako nowy kontakt do systemu CRM, nowe zapytanie do systemu helpdesk, tworzyć wersję roboczą maila do Klienta w programie GMail, wstawiać dane do tabeli w dokumentach Google, dopisać e-mail na listę mailingową, wysyłać powiadomienia do zewnętrznych systemów oraz wiele więcej! Lista wszystkich dostępnych programów do których można przekazywać dane dostępna jest pod linkiem https://zapier.com/apps .