Otrzymuj raporty o klientach do jednej z ponad 5000 aplikacji!

Panel .BespokeChat daje szerokie możliwości integracji z zewnętrznymi systemami typu CRM i helpdesk! Przekazywanie danych odbywa się poprzez renomowany serwis www.zapier.com
zapier dostępne aplikacje
Raporty to wiadomości wysyłane przez konsultantów .BespokeChat po czatach, podczas których klient pozostawił swoje dane kontaktowe. Przekazujemy Ci je do dalszego kontaktu z klientem drogą mailową lub telefoniczną.
Integracja pozwala na przesyłanie danych, z których składa się taki raport do narzędzia Zapier, gdzie w prosty i elastyczny sposób możesz ustalić przekazywanie ich dalej do wybranego systemu CRM / helpdesk. Opracowanie połączenia pomiędzy systemami odbywa się poprzez tak zwane Zap’y, które są bardzo proste do przygotowania. Można na przykład ustawić wysyłanie danych jako nowy kontakt do systemu CRM, nowe zapytanie do systemu helpdesk, tworzyć wersję roboczą maila do klienta w programie GMail, wstawiać dane do tabeli w dokumentach Google, dopisać e-mail na listę mailingową, wysyłać powiadomienia do zewnętrznych systemów oraz wiele więcej! Lista wszystkich dostępnych programów do których można przekazywać dane dostępna jest pod linkiem https://zapier.com/apps .

Newsletter .BespokeChat

OSIĄGAJ SWOJE CELE SPRZEDAŻOWE DZIĘKI SKUTECZNYM, INNOWACYJNYM I DOSTĘPNYM ROZWIĄZANIOM LIVECHAT