ZNAJOMOŚĆ TWOJEJ OFERTY TO DLA NAS PODSTAWAPOZNAJ PROCES WDROŻENIA

Wdrożenie to kilka prostych kroków

Aby rozpocząć współpracę zawsze konieczne jest:

  • wdrożenie dostarczonego skryptu LiveChat na stronę internetową. Udzielamy wszelkich instrukcji oraz służymy wsparciem. Wstawienie kodu na stronę jest porównywalne do wstawienia kodu Google Analytics i nie trwa zwykle dłużej niż 5 min.
  • ustalenie zasad obsługi klientów na stronie, określenie celu/ celów do osiągnięcia przez operatorów podczas rozmowy.
  • wspólne wdrożenie wiedzowe pozwalające na poznanie podstaw oferty klienta w większości przypadków proces wdrożenia udaje się zamknąć w 1-2 tygodnie.

Pozyskana wiedza oraz poczynione ustalenia przekazywane są do współdzielonego zespołu po stronie .BespokeChat, który odpowiedzialny będzie za obsługę strony. Przeprowadzamy wewnętrzne testy wiedzy, których celem jest upewnienie się, że operatorzy są gotowi do kontaktu z klientami. Przy pierwszych dniach obsługi czatu operatorowi zawsze towarzyszy trener, dzięki czemu odpowiedzi w rozmowie tworzą de facto dwie doświadczone osoby po naszej stronie.

POZNAJ NASZYCH KLIENTÓW

Poznanie Twojej oferty

Pod każdą współpracę generujemy szeroką listę potencjalnych pytań, którą uzupełniamy o dalsze pytania i krótkie odpowiedzi, których nam udzielisz. Skupiamy się na najczęściej spotykanych pytaniach / problemach / zapytaniach od klientów, aby rozmowy pozwalały wejść z klientem w konkretną rozmowę, podczas której poznamy jego potrzeby.

Dzięki za sprawne przejście wdrożenia. Myślałem, że będzie więcej pracy na początku po naszej stronie.

Marcel Rowiński, Senior Product Officer Weegree
Weegree testimonial


Od nawiązania kontaktu do wdrożenia minęły tylko dwa tygodnie. Prosta umowa. Bardzo sprawnie wprowadzane zmiany w trakcie projektu. Zdecydowanie polecam.

Janusz Kozłowski, dyrektor portalu Infoludek.pl
Infoludek testimonial


Nasza praktyka pokazuje, że zgodnie z zasadą Pareta posiadanie 20% zakresu wiedzy o ofercie pozwala odpowiedzieć na 80% zapytań od klientów. Pozwala to nam odciążyć Ciebie z odpowiadania na powtarzalne, często proste pytania, które mogą być rozwiązane podczas krótkiej rozmowy na czacie. Do Ciebie przekazujemy tylko tych potencjalnych klientów, którzy potwierdzili dalsze zainteresowanie ofertą lub posiadając złożone pytanie, na które nie potrafimy odpowiedzieć chcą poznać dalsze szczegóły oferty.

Pozyskana wiedza umieszczana jest w naszym wewnętrznym repozytorium wiedzy, które uzupełniane jest z każdym dniem o nowe informacje, które przydatne są dla możliwie efektywnego wspierania sprzedaży na stronie.

klienci czat najczęściej rozmawiają wieczorem

Wewnętrzne i zewnętrzne poszerzanie wiedzy

Większość czatów nadzorowana jest na żywo, a wszystkie są przeglądane pojedyńczo co najmniej raz na dobę. Analiza przeprowadzonych rozmów pozwala wewnętrznie wyłapać miejsca w rozmowach, w których operator mógł postąpić lepiej. Wierzymy w proces ciągłego doskonalenia, a stały monitoring czatów pozwala nam pracować dla Ciebie efektywniej z każdym kolejnym dniem.

Zapisy wszystkich rozmów są dostępne dla naszych klientów. Z poziomu panelu można zgłaszać sugestie i uwagi, które są na bieżąco wdrażane i stosowane w kolejnych przeprowadzanych rozmowach.W obsłudze jakiej strony możemy Ci pomóc?

Pozostaw dane o swojej stronie, aby poznać atrakcyjna ofertę .BespokeChat!