WSTĘPNA REKRUTACJA ONLINE WPROST NA STRONIE INTERNETOWEJREKRUTUJMY

Nie zmarnujesz okazji do zatrudnienia zaintersowanej osoby!

Twoją stronę z ofertami pracy odwiedza tysiące osób zaintersowanych ofertą, ale nie konwertują oni na aplikacje na otwarte pozycje? Potencjalni kandydaci mają problem odneleźć się na stronie i zaaplikować lub mają konkretne wątpliwości, na które nie mogą znaleźć odpowiedzi na stronie internetowej? Zespół rekrutacyjny .BespokeChat dba o to, aby każdy kandydat został zapoznany z wszystkimi zaletami oferowanych pozycji, oczekiwaniami oraz by otrzymał odpowiedzi na wszystkie nurtujące go pytania.

Pomagamy rekrutować specjalistów
Klienci często nie mając pełnego zrozumienia oferty pracy - nie zaaplikują. Obecnie, kiedy często brakuje kandydatów na oferowane przez Ciebie pozycje każda osoba, która nie zaaplikuje, choć to rozważała to realnie stracona szansa. Odpowiadając na najczęściej spotykane pytania od kandydatów adresujemy ich wątpliwości a następnie prosimy o odpowiedzenie na kilka przygotowanych wcześniej pytań, dzięki którym wstępny etap rekrutacji przez czat da zunifikowany zbiór informacji o każdym kandydacie.

panel BespokeChat pozwala kontrolować wszystkie rozmow

Profilowanie kandydata

Naszym celem jest zaproszenie do rozmowy wszystkich kandydatów zainteresowanych Twoimi ofertami pracy. Zadając pytania rekrutacyjne sprawdzamy, czy kandydat spełnia wszystkie warunki wymagane na daną pozycję.


Czat rekrutacyjny .BespokeChat pozwala nam na pozyskanie średnio 45 dodatkowych kandydatów tygodniowo zainteresowanych ofertami praktyk zagranicznych AIESEC!

Marcin Porycki, wiceprzedwodniczący ds. marketingu AIESEC Polska
LiveChat AIESEC testimonial

Charakterystyka usługi

Zespół .BespokeChat pozna specyfikę otwartych pozycji i nawiązywać będzie rozmowy poprzez czat na Twojej stronie internetowej:

  • Obsługa czatu w godzinach 8:00-23:00
  • Możliwość śledzenia zawartości koszyka i jego wartości
  • Dostęp do zapisu wszystkich rozmów poprzez panel online
  • Kontakty do zainteresowanych klientów wysyłane niezwłocznie przez e-mail i SMS
  • Rozliczenie oparte na modelu: abonament / abonament + opłata za sukces

Zaufali nam:

Coderslab rekrutuje z BespokeChat Contrain rekrutuje z BespokeChat Pracuj.pl współpracuje z BespokeChat Talent Place rekrutuje z BespokeChat Notatek rekrutuje z BespokeChat Weegree rekrutuje z BespokeChat AIESEC rekrutuje z BespokeChat

W obsłudze jakiej strony możemy Ci pomóc?

Pozostaw dane o swojej stronie, aby poznać atrakcyjna ofertę .BespokeChat!