ZAREJESTRUJ KLIENTA NA WIZYTĘ POPRZEZ CZAT NA STRONIE!ZAREJESTRUJ PRZEZ CZAT

Pozyskaj więcej pacjentów z osób wchodzących na stronę!

Twoją stroną internetową odwiedzają tysiące osób zainteresowanych usługami medycznymi, które oferujesz, ale tylko mała część z tych osób wchodzi w interakcję kontaktując się telefonicznie lub mailowo. Zespół sprzedażowy .BespokeChat dba o to, abyś mógł nawiązać relację z potencjalnymi klientami-pacjentami. Dbamy aby pacjenci nie pozostawali anonimowi jeśli podczas rozmowy sprecyzują swoje potrzebny i zainteresowanie ofertą usług medycznych. Możemy rejestrować zainteresowane osoby na konkretne terminy lub prosić o podanie sugestii terminu, który zostanie potwierdzony w kontakcie zwrotnym przez placówkę.

Klienci często nie mając pełnego zrozumienia oferty nie zadadzą dalszych pytań - np z racji późnej pory dnia - pozostają z wątpliwościami dotyczącymi tego co przeczytali na stronie. Odpowiadając na częste pytania klientów adresujemy ich wątpliwości oraz przedstawiamy najważniejsze parametry oferty często rozwiewając obawy klienta i zachęcając go do dalszego spotkania w salonie.

Pomagamy w wypełnianiu formularza zgłoszeniowego na stronie Banku Invicta

Profilowanie klienta

Naszym celem jest znalezienie dla Państwa właściwych klientów - takich, którzy znają podstawową charakterystykę oferty i potwierdzają, że leży ona w ich obszarze zainteresowania i możliwości finansowych. Możemy w swoich działaniach skupić się na wybranej grupie osób - np rejestrowaniu tych, którzy są gotowi zapłacić za wizytę prywatną, mniej skupiając się na wizytach finansowanyc przez NFZ. Dzięki właściwemu profilowaniu klientów realnie wpływamy na wzrost przychodów pacówki.

Rejestrujemy na badania komercyjne na stronie Rezo-medica

Charakterystyka usługi

Zespół sprzedażowy .BespokeChat pozna Twoją ofertę i nawiązywać będzie rozmowy poprzez czat na Twojej stronie internetowej:

  • Obsługa czatu w godzinach 8:00-23:00
  • Profilowanie klienta poprzez zadawanie pytań kontrolnych
  • Dostęp do zapisu wszystkich rozmów poprzez panel online
  • Kontakty do zainteresowanych klientów wysyłane niezwłocznie przez e-mail i SMS
  • Rozliczenie oparte na modelu: abonament / abonament + opłata za sukces

Zaufali nam:

CM Medica rejestruje klientów na wizyty prywatne przez czat Sanatorium Krystynka z Ciechocinka rejestruje klientów na turnusy rehabilitacyjne przez czat BespokeChat odpowiada na pytania usługi BespokeChat przez czat BespokeChat pomaga wypełnić ankietę kwalifikującą dla kandydatek Banku Invicta przez czat Rezo-Medica rejestruje klientów na wizyty prywatne przez czat

W obsłudze jakiej strony możemy Ci pomóc?

Pozostaw dane o swojej stronie, aby poznać atrakcyjna ofertę .BespokeChat!