.BESPOKECHAT KORZYSTA Z NARZĘDZIA LIVECHAT


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Samodzielna obsługa czatu vs. outsourcing .BespokeChat

Jeśli chcesz samodzielnie obsługiwać swoich klientów przez narzędzie LiveChat przeczytaj co zyskasz delegując ten proces zespołowi sprzedażowemu .BespokeChat:

 • Obsługa 8:00 - 23:00 od poniedziałku do niedzieli. Większość Twoich klientów przegląda stronę internetową poza godzinami Twojej pracy - wieczorami i w weekendy. Bez konieczności angażowania własnych pracowników zapewnimy obsługę Twoich klientów od rana do nocy!
 • klienci czat najczęściej rozmawiają wieczorem
  Średnia liczba czatów obsługiwanych przez .BespokeChat w odniesieniu do pory dnia

 • Kompleksowe działanie. Nie tylko będziemy obsługiwać Twoich klientów ale też pomożemy profesjonalnie skonfigurować narzędzie, aby pozwalało ono nawiązywać jak najwięcej relacji z potencjalnymi klientami. Posiadamy wiedzę pozwalającą na nietypowe kofiguracje czata dostosowane do zadań specjalnych, których nie wyklikasz w standardowych ustawieniach narzędzia LiveChat.
 • Skupienie na celu. Pomagamy w poprawie konkretnych wskaźników sprzedażowych powiązanych z działaniem Twojej strony internetowej. Mając wiedzę dotyczącą Twojej oferty / produktu nawiązujemy realacje z klientami. Koszt korzystania z naszego wsparcia jest ściśle powiązany z realnym podniesieniem wskaźników konwersji na stronie.
 • Profilowanie klienta. Rozmowa z klientem daje szersze możliwości poznania jego potrzeb niż kontakt pozostawiony przez niego w formularzy kontaktowym. Sprawdzamy, czy nasz rozmówca spełnia ustalone kryteria na których podstawie możemy wstępnie klasyfikować lead.
 • Szybkość i transparentność. Operatorzy są gotowi podjąć rozmowę w każdej chwili, bez zmuszania klienta do czekania. Zapisy rozmów dostępne są do wglądu w naszym panelu online, a raporty z rozmów, gdzie udało się np. pozyskać kontakt do klienta, wysyłane są niezwłocznie poprzez email oraz sms.
 • Dlaczego LiveChat a nie inne narzędzie?

  .BespokeChat korzysta na codzień z narzędzia LiveChat, ponieważ wygrało ono pod każdym względem porównanie do innych narzędzi - to profesjonalne, stabilne i konfigurowalne narzędzie do obsługi stron naszych klientów.

 • LiveChat S.A. to polska firma z siedzibą we Wrocławiu, która zbudowała narzędzie należące do globalnej ścisłej czołówki narzędzi do komunikacji tekstowej z klientem poprzez stronę www.
 • Prosta obsługa z wykorzystaniem komputera lub urządzenia mobilnego a jednocześnie największe możliwości konfiguracji w porównaniu do konkurencji.
 • Pomoc online w języku polskim 24/7, szeroka baza wiedzy oraz przykładów konfiguracji gotowych do użycia.
 • LiveChat application

  Załóż bezpłatne konto na 30 dni i zacznij korzystać już dziś


  PRZEJDŹ NA LIVECHAT.PL

W obsłudze jakiej strony możemy Ci pomóc?

Pozostaw dane o swojej stronie, aby poznać atrakcyjna ofertę .BespokeChat!