GORĄCE LEADY DLA TWOJEGO DZIAŁU SPRZEDAŻYGENERUJ LEADY

Więcej leadów z odwiedzin Twojej strony!

Twoją stroną internetową odwiedzają tysiące osób poszukujących usług, które oferujesz, ale tylko mała część z tych osób wchodzi w interakcję kontaktują się telefonicznie lub mailowo. Zespół sprzedażowy .BespokeChat dba o to, aby klienci zainteresowani Twoimi usługami / produktami nie pozostawali anonimowi jeśli podczas rozmowy wyrażają zainteresowanie ofertą. W takim przypadku prosimy klientów o pozostawienie danych celem kontaktu telefonicznego / zaproszenia na spotkanie.

Klienci często nie mając pełnego zrozumienia oferty nie zadadzą dalszych pytań - np z racji późnej pory dnia - pozostają z wątpliwościami dotyczącymi tego co przeczytali na stronie. Odpowiadając na częste pytania klientów adresujemy ich wątpliwości oraz przedstawiamy najważniejsze parametry oferty często rozwiewając obawy klienta i zachęcając go do dalszego kontaktu.

panel BespokeChat pozwala kontrolować wszystkie rozmow

Profilowanie klienta

Naszym celem jest znalezienie dla Państwa właściwych klientów - takich, którzy znają podstawową charakterystykę oferty i potwierdzają, że leży ona w ich obszarze zainteresowania i możliwości finansowych. Dzięki wstępnej rozmowie leady sprzedażowe, które generujemy, są dużo bardziej wartościowe niż te pozyskiwane ze źródeł zewnętrznych.

Zobacz czym różnią się leady z formularza od tych pozyskiwanych poprzez chat:

Charakterystyka usługi

Zespół sprzedażowy .BespokeChat pozna Twoją ofertę i nawiązywać będzie rozmowy poprzez czat na Twojej stronie internetowej:

  • Obsługa czatu w godzinach 8:00-23:00
  • Profilowanie klienta poprzez zadawanie pytań kontrolnych
  • Dostęp do zapisu wszystkich rozmów poprzez panel online
  • Kontakty do zainteresowanych klientów wysyłane niezwłocznie przez e-mail i SMS
  • Rozliczenie oparte na modelu: abonament / abonament + opłata za sukces

Zaufali nam:

Tax Care Pracuj.pl Chałas i Wspólnicy korzystają z generowania leadów poprzez operatorów czata Kioskpolis korzysta z generowania leadów poprzez operatorów czata Centrum Medyczne Medica korzysta z generowania leadów poprzez operatorów czata OptAd360 korzysta z generowania leadów poprzez operatorów czata Rezo-medica korzysta z generowania leadów poprzez operatorów czata Bank Invicta korzysta z generowania leadów poprzez operatorów czata .Bespokechat to livechat wraz zespołem, który go obsługuje .Bespokechat to livechat wraz zespołem, który go obsługuje .Bespokechat to livechat wraz zespołem, który go obsługuje .Bespokechat to livechat wraz zespołem, który go obsługuje

W obsłudze jakiej strony możemy Ci pomóc?

Pozostaw dane o swojej stronie, aby poznać atrakcyjna ofertę .BespokeChat!