WIĘKSZE KONWERSJE DZIĘKI WSPARCIU PRZEZ CZATPODNIEŚ KONWERSJE

Pomożemy klientowi odnaleźć się na stronie!

Twój serwis odwiedza tysiące osób zaintersowanych ofertą, ale nie konwertują oni na płatnych użytkowników? Potencjalni klienci mają problem odneleźć się na stronie i zrealizować działania pozwalające im osiągnąć ich cel? Zespół sprzedażowy .BespokeChat dba o to, aby każdy klient został przeprowadzony od początku do końca każdego procesu nie mając możliwości wypaść z tego procesu z powodu braku wiedzy czy niezrozumienia działania Twojego innowacyjnego serwisu.


Dzięki zaangażowaniu konsultantów .BespokeChat ilość uruchamianych przez klientów płatnych subskrypcji w naszych kursach wzrosła aż o 50%!

Bartłomiej Postek, CEO & Founder Lerni.us
Livechat Funmedia testimonial

Klienci często nie mając pełnego zrozumienia oferty nie zadadzą dalszych pytań - np z racji późnej pory dnia - pozostają z wątpliwościami dotyczącymi tego co przeczytali na stronie. Nawet jeśli klient wyśle zapytanie mailowo następnego dnia może być myślami już daleko od wcześniejszej chęci zakupu i może już nigdy nie wrócić na Twoją stronę. Odpowiadając na częste pytania klientów adresujemy ich wątpliwości oraz przedstawiamy najważniejsze parametry oferty rozwiewając obawy klienta i przechodząc z nim przez proces zamówienia/ płatności.

panel BespokeChat pozwala kontrolować wszystkie rozmow

Profilowanie klienta

Naszym celem jest zaproszenie do rozmowy przedewszystkim te osoby, które potrzebują pomocy w osiągnięciu oczekiwanego celu w Twoim serwisie. Obserwując ich zachowanie budujemy właściwe warunki zaproszeń do rozmowy. Możliwym rozwiązaniem jest ukazywanie czatu tylko na stronach finalizacji transakcji.


Zespół .BespokeChat znacząco odciąża dział obsługi klienta pomagając klientom w wycenie paczek i szybkim zamówieniu kuriera przez formularz

Livechat Funmedia testimonial

Zobacz jak nasz zespół sprzedawców czat pomoże w zwiększeniu konwersji na stronie:


Charakterystyka usługi

Zespół sprzedażowy .BespokeChat pozna Twoją ofertę i nawiązywać będzie rozmowy poprzez czat na Twojej stronie internetowej:

  • Obsługa czatu w godzinach 8:00-23:00
  • Możliwość śledzenia zawartości koszyka i jego wartości
  • Dostęp do zapisu wszystkich rozmów poprzez panel online
  • Kontakty do zainteresowanych klientów wysyłane niezwłocznie przez e-mail i SMS
  • Rozliczenie oparte na modelu: abonament / abonament + opłata za sukces


Zaufali nam:

ChmuraFaktur korzysta z generowania leadów poprzez operatorów czata HiShine korzysta z generowania leadów poprzez operatorów czata Kioskpolis korzysta z generowania leadów poprzez operatorów czata Lerni korzysta z generowania leadów poprzez operatorów czata iClinica korzysta z generowania leadów poprzez operatorów czata Infoludek korzysta z generowania leadów poprzez operatorów czata Firma korzysta z generowania leadów poprzez operatorów czata

W obsłudze jakiej strony możemy Ci pomóc?

Pozostaw dane o swojej stronie, aby poznać atrakcyjna ofertę .BespokeChat!