ZAPROŚ KAŻDEGO ZAINTERESOWANEGO KLIENTA NA JAZDĘ TESTOWĄ!ZAPRASZAM

Jazda testowa dla każdego zaintersowanego klienta!

Twoją stroną internetową odwiedzają tysiące osób zainteresowanych autami, które oferujesz, ale tylko mała część z tych osób wchodzi w interakcję kontaktując się telefonicznie lub mailowo. Zespół sprzedażowy .BespokeChat dba o to, aby sprzedawcy mogli nawiązać relację z potencjalnymi klientami podczas jazd testowych. Dbamy aby klienci nie pozostawali anonimowi jeśli podczas rozmowy wyrażają zainteresowanie autem. W takim przypadku prosimy klientów o pozostawienie danych celem ustalenia terminu jazdy testowej.

Klienci często nie mając pełnego zrozumienia oferty nie zadadzą dalszych pytań - np z racji późnej pory dnia - pozostają z wątpliwościami dotyczącymi tego co przeczytali na stronie. Odpowiadając na częste pytania klientów adresujemy ich wątpliwości oraz przedstawiamy najważniejsze parametry oferty często rozwiewając obawy klienta i zachęcając go do dalszego spotkania w salonie.

skoda korzysta z livechat dla dealerów, usługa .BespokeChat

Profilowanie klienta

Naszym celem jest znalezienie dla Państwa właściwych klientów - takich, którzy znają podstawową charakterystykę oferty i potwierdzają, że leży ona w ich obszarze zainteresowania i możliwości finansowych. Dzięki wstępnej rozmowie leady sprzedażowe, które generujemy, są dużo bardziej wartościowe niż te pozyskiwane ze źródeł zewnętrznych.

Charakterystyka usługi

Zespół sprzedażowy .BespokeChat pozna Twoją ofertę i nawiązywać będzie rozmowy poprzez czat na Twojej stronie internetowej:

  • Obsługa czatu w godzinach 8:00-23:00
  • Profilowanie klienta poprzez zadawanie pytań kontrolnych
  • Dostęp do zapisu wszystkich rozmów poprzez panel online
  • Kontakty do zainteresowanych klientów wysyłane niezwłocznie przez e-mail i SMS
  • Rozliczenie oparte na modelu: abonament / abonament + opłata za sukces

Zaufali nam:

Wimar korzysta z generowania leadów poprzez operatorów czata Toyota Dobrygowski korzysta z generowania leadów poprzez operatorów czata Opel Dixi korzysta z generowania leadów poprzez operatorów czata Toyota korzysta z generowania leadów poprzez operatorów czata -->

W obsłudze jakiej strony możemy Ci pomóc?

Pozostaw dane o swojej stronie, aby poznać atrakcyjna ofertę .BespokeChat!